Muzik Listesi

5466Ezo Sakla Beni Sar 1129Ezo Saf Kalbim 838Ezo Liman 701Ezo Hasret Çiçeğim 665Ezo Git Diyemem feat Rafet El Roman (Karaoke) 654Ezo Anlamız Fırtına 643Ezo Git Diyemem 632Ezo Hançer 575Ezo Aylı Geceler 559Ezo Anlamsız Fırtına 522Ezo Git Diyemem (feat. Rafet El Roman) 483Ezo Son Kez (Akustik) 450Ezo Git Diyemem feat Rafet El Roman (Dj Remix)

Ezo albümleri

10761 Ezo Liman 1172 Ezo Git 517 Ezo Son Kez

Ezo Kimdir? Ezo Nereli? Ezo Kaç yaşında?

Ezo

1993 Yılında dünyaya gözlerini açan Ezo aslen Azerbaycan’ın Bakü şehrinde dünyaya gelmiştir. Oldukça genç ve oldukça sempatik olan Sanatçı ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlamıştır. Ses tonunun çok güzel olmasının yanı sıra genç sanatçının çok güzel olmasından dolayı da birçok insan tarafından çok büyük bir ilgi çekmiştir. Sanatçının ses tonunun güzel olmasından dolayı ve aynı zamanda da çok özel bir insan olmasından dolayı birçok insan tarafından çok büyük bir ilgi görmüştür.

Rafet El roman ile yapmış olduğu düetler sayesinde tanınan ve çok özel bir insan olan Ezo adlı sanatçının soyadı ise Genç’tir. Birçok insan tarafından çok sevilen Ezo Genç kendisine ait bir albüm çalışmaları sürdürmektedir. Müzisyen olan ve eğitim görmüş olan Ezo Üniversiteyi de çok büyük bir başarı ile okumaktadır. Sosyal medyayı da çok iyi kullanmasından dolayı hayranları tarafından daha kolay bir şekilde ulaşabilmeleri mümkün olmaktadır. Birçok sanatçının aksine oldukça sakin yapısı sayesinde birçok insanın gönlünü fethetmiş ve çok sevilen bir insan haline gelmiştir.

Kısaca Hakkımızda

Müzik severleri birleşdirmek ve bir aya toplamak için kurulmuş mp3adam.net sitesine hepiniz hoş geldiniz.

Dünyada aparılan bilimsel araşdırmalar göstermişdir ki, insan en kötü gününde bile şarkı dinlerken daha az stres ve acı hiss ediyor.

Sağlığınıza iyilik ve ruhunuza renk katan müzikleri sitemizde bedava dinlemeye hep devam edin.