Muzik Listesi

1114Aynur Aydın Damla Damla 747Aynur Aydın Çok Tatlı 741Aynur Aydın Anlatma Bana 718Aynur Aydın Bi Dakika 651Aynur Aydın Yasak Aşk 276Aynur Aydın Günah Sevap 271Aynur Aydın Diğer Yarın 229Aynur Aydın Anlatma Bana (Mod Denebi) 226Aynur Aydın Geri Dön 213Aynur Aydın Emanet Beden 202Aynur Aydın Bi Dakika (İskender Paydaş) 200Aynur Aydın Ninni (feat. Belçim Bilgin) 144Aynur Aydın Anlatma Bana 136Aynur Aydın Anlatma Bana ft Mod Denebi 130Aynur Aydın Damla Damla 111Aynur Aydın Bi Dakika ft İskender Paydaş 109Aynur Aydın Bi Dakika 104Aynur Aydın Life goes on 102Aynur Aydın Anlamadığım Şey Çok 101Aynur Aydın Diğer Yarın (Cihat Uğurel Remix) 101Aynur Aydın Emanet Beden 97Aynur Aydın Ninni ft Belçim Bilgin 96Aynur Aydın Ayriliklar Mevsimi 96Aynur Aydın Yani Basima 95Aynur Aydın Aşkın Emri 94Aynur Aydın Yenildim Daima 83Aynur Aydın Çok Tatlı 83Aynur Aydın Life Goes On (Hookmasters Club Mix Extended Version) 83Aynur Aydın ft.Erdem Kinay- Isporta 82Aynur Aydın Siyah Fırtına 76Aynur Aydın Yasak Aşk 74Aynur Aydın Life Goes On (Hookmasters Club Mix Radio Edit) 71Aynur Aydın Diğer Yarın 69Aynur Aydın Life Goes On (Radio Edit) 69Aynur Aydın Geri Dön 68Aynur Aydın Life Goes On (Piano Edit) 66Aynur Aydın Günah Sevap

Aynur Aydın albümleri

5528 Aynur Aydın Emanet Beden 350 Aynur Aydın Life Goes On 868 Aynur Aydın Single

Aynur Aydın Kimdir? Aynur Aydın Nereli? Aynur Aydın Kaç yaşında?

Aynur Aydın

Aynur Aydın 15 aralık 1980 yılında Batı Almanya’nın Münih kentinde dünyaya gelmiştir. Türk asıllı Almanya doğumlu olan ünlü şarkıcı aynı zamanda söz yazarı ve bestekârdır. Yay Burcudur.

Yaşamı

Almanya’da doğan Türk şarkıcı şuan İsviçre’de yaşamaktadır. Küçük yaşlarından itibaren şarkı söylemiştir. Çocuk tiyatroları ve gençlik tiyatrolarında görev almıştır. Zamanla en büyük arzusunun müzik olduğuna karar verdiğinde bütün ilgisi ve vaktini müziğe ayırmıştır.

Kariyer Hayatı

2000 yılında Sürpriz isimli bir gruba katıldı ve ilk albümlerini İstanbul’da kaydettiler. Birlikte Uluslararası Sahnelerde yer aldılar. Başarı ile geçen birkaç yıldan sonra Aynur Aydın Solo olarak devam etmeye karar verdi ve gruptan ayrıldı.

 

2 yıl boyunca yoğun müzik çalışmaları ve dünyaca ünlü müzik adamlarıyla aynı zamanda Britneyspears, Jennifer Lopez, AnnaVissi, Rihanna, Lady Gaga, Celine Dion gibi dünyaca ünlü müzisyenlerin ekipleriyle çalıştı.  Albüm kayıtlarını dünyanın en büyük stüdyosu kabul edilen Cosmos Stüdyosunda gerçekleştirdi.

Aynur Aydın boyu :1.59 m.

Aynur Aydın kilosu :49 kg.

Aynur Aydın göz rengi :kahverengi

Sanatı Hakkında

Müzik ve dansı birleştirdiği sahne algısı ile 13 ingilizce şarkıyı repertuarına ekledi ve Türkçe versiyonlarıyla 12 Çeşit La La isimli albümünde birleştirdi. Türkçe şarkı sözleri Aşkın tuna, Fettah Can, Günay Çoban, Süleyman Yüksel ve Nihan Özen’den aldığı sözler ve Aynur Aydın’ın yazdıklarıdır. İlk klip çalışması ‘Yenildim Daima’ ve aynı şarkının İngilizce versiyonu olan ‘DNA’ya çekmiştir. İkinci Video klip ise ‘Yanı Başıma’ ve  İngilizcesi ‘ MeasureUp’ isimli şarkıya çekilmiştir.

Kısaca Hakkımızda

Müzik severleri birleşdirmek ve bir aya toplamak için kurulmuş mp3adam.net sitesine hepiniz hoş geldiniz.

Dünyada aparılan bilimsel araşdırmalar göstermişdir ki, insan en kötü gününde bile şarkı dinlerken daha az stres ve acı hiss ediyor.

Sağlığınıza iyilik ve ruhunuza renk katan müzikleri sitemizde bedava dinlemeye hep devam edin.