Muzik Listesi

981Aynur Aydın Damla Damla 673Aynur Aydın Çok Tatlı 639Aynur Aydın Anlatma Bana 637Aynur Aydın Bi Dakika 591Aynur Aydın Yasak Aşk 230Aynur Aydın Günah Sevap 223Aynur Aydın Diğer Yarın 204Aynur Aydın Anlatma Bana (Mod Denebi) 198Aynur Aydın Geri Dön 187Aynur Aydın Emanet Beden 171Aynur Aydın Ninni (feat. Belçim Bilgin) 171Aynur Aydın Bi Dakika (İskender Paydaş) 117Aynur Aydın Anlatma Bana 99Aynur Aydın Damla Damla 98Aynur Aydın Anlatma Bana ft Mod Denebi 94Aynur Aydın Bi Dakika 84Aynur Aydın Bi Dakika ft İskender Paydaş 72Aynur Aydın Çok Tatlı 69Aynur Aydın Ninni ft Belçim Bilgin 67Aynur Aydın Emanet Beden 64Aynur Aydın Yasak Aşk 62Aynur Aydın Life goes on 61Aynur Aydın Diğer Yarın 59Aynur Aydın Geri Dön 59Aynur Aydın Anlamadığım Şey Çok 58Aynur Aydın Yenildim Daima 56Aynur Aydın Aşkın Emri 56Aynur Aydın Yani Basima 55Aynur Aydın Günah Sevap 53Aynur Aydın Diğer Yarın (Cihat Uğurel Remix) 53Aynur Aydın Ayriliklar Mevsimi 52Aynur Aydın Siyah Fırtına 49Aynur Aydın Life Goes On (Hookmasters Club Mix Extended Version) 44Aynur Aydın Life Goes On (Piano Edit) 44Aynur Aydın ft.Erdem Kinay- Isporta 43Aynur Aydın Life Goes On (Hookmasters Club Mix Radio Edit) 42Aynur Aydın Life Goes On (Radio Edit)

Aynur Aydın albümleri

4364 Aynur Aydın Emanet Beden 219 Aynur Aydın Life Goes On 527 Aynur Aydın Single

Aynur Aydın Kimdir? Aynur Aydın Nereli? Aynur Aydın Kaç yaşında?

Aynur Aydın

Aynur Aydın 15 aralık 1980 yılında Batı Almanya’nın Münih kentinde dünyaya gelmiştir. Türk asıllı Almanya doğumlu olan ünlü şarkıcı aynı zamanda söz yazarı ve bestekârdır. Yay Burcudur.

Yaşamı

Almanya’da doğan Türk şarkıcı şuan İsviçre’de yaşamaktadır. Küçük yaşlarından itibaren şarkı söylemiştir. Çocuk tiyatroları ve gençlik tiyatrolarında görev almıştır. Zamanla en büyük arzusunun müzik olduğuna karar verdiğinde bütün ilgisi ve vaktini müziğe ayırmıştır.

Kariyer Hayatı

2000 yılında Sürpriz isimli bir gruba katıldı ve ilk albümlerini İstanbul’da kaydettiler. Birlikte Uluslararası Sahnelerde yer aldılar. Başarı ile geçen birkaç yıldan sonra Aynur Aydın Solo olarak devam etmeye karar verdi ve gruptan ayrıldı.

 

2 yıl boyunca yoğun müzik çalışmaları ve dünyaca ünlü müzik adamlarıyla aynı zamanda Britneyspears, Jennifer Lopez, AnnaVissi, Rihanna, Lady Gaga, Celine Dion gibi dünyaca ünlü müzisyenlerin ekipleriyle çalıştı.  Albüm kayıtlarını dünyanın en büyük stüdyosu kabul edilen Cosmos Stüdyosunda gerçekleştirdi.

Aynur Aydın boyu :1.59 m.

Aynur Aydın kilosu :49 kg.

Aynur Aydın göz rengi :kahverengi

Sanatı Hakkında

Müzik ve dansı birleştirdiği sahne algısı ile 13 ingilizce şarkıyı repertuarına ekledi ve Türkçe versiyonlarıyla 12 Çeşit La La isimli albümünde birleştirdi. Türkçe şarkı sözleri Aşkın tuna, Fettah Can, Günay Çoban, Süleyman Yüksel ve Nihan Özen’den aldığı sözler ve Aynur Aydın’ın yazdıklarıdır. İlk klip çalışması ‘Yenildim Daima’ ve aynı şarkının İngilizce versiyonu olan ‘DNA’ya çekmiştir. İkinci Video klip ise ‘Yanı Başıma’ ve  İngilizcesi ‘ MeasureUp’ isimli şarkıya çekilmiştir.

Kısaca Hakkımızda

Müzik severleri birleşdirmek ve bir aya toplamak için kurulmuş mp3adam.net sitesine hepiniz hoş geldiniz.

Dünyada aparılan bilimsel araşdırmalar göstermişdir ki, insan en kötü gününde bile şarkı dinlerken daha az stres ve acı hiss ediyor.

Sağlığınıza iyilik ve ruhunuza renk katan müzikleri sitemizde bedava dinlemeye hep devam edin.