Ayşe Hatun Önal - Olay mp3 indir müzik indir Ayşe Hatun Önal

Olay

Paylaş
3:29
0:00
Tarih: 18.2.2017 Boyut: 7.17 Mb İndirilme: 599 Bitrate: 320 kHz
Selam Dengesizin tüm iddiasıyla 3. sırada yer alan çıkış parçası Olay. Albümden önce klibiyle de kadrosuyla da bu eserin öne çıktığını söyleyebiliriz. Sözleri İsra Gülümser, bestesi Ahmed Salah Hosny imzası taşıyan eserin düzenlemesini de Mahmut Orhan üstlenmiştir. Henüz klibini göremedik ancak Amerika da çekilmesi ve de Ayşe Hatunun kostümlerini Punk Koutureın tasarlaması bile müzik camiasında merak konusu bir şarkıya dönmesine neden.. Şimdilik klibe bişey diyemem ancak sözünden bestesine, inişlerinden çıkışlarına, düzenlemesinden alt yapısına kadar müziğin ahenk içinde süzüldüğünü söyleyebilirim. Olay..

Olay şarkı sözleri

Yaşadığımı sakın sorma
Ne duvara ne yazılır ne de kağıda
Dokuna dokuna zora dokunur
Deliye akıllı sarılmaz ya

Sen ateşten bile olsan
Soyunup soyunup giyinirdin
Zehirli bir ok bile olsan
Yoluna eğilir serilirdim

Nakarat x2

Aslında ilklerle sadece aşk
Seni yaşasa nasılsa gerisi kolay

Aslında ilklerle sadece aşk
Seni yaşasa nasıl olsa dönüşü olay

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Ayşe Hatun Önal seçilen Olay mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.