Ayşe Hatun Önal - Çak Bir Selam (Gürcell Style Mix) mp3 indir müzik indir Ayşe Hatun Önal

Çak Bir Selam (Gürcell Style Mix)

Paylaş
3.31
0:00
Tarih: 16.2.2017 Boyut: 5.36 İndirilme: 277 Bitrate: 320 kHz
Belki duymaktan sıkıldık ama 2014ün hitlerinden Çak Bir Selam da bu albümde.. Altyapısı dahil sözleri ve bestesiyle akıllarımızda istemeden de olsa yer eden şarkı zamanında enerjik havasıyla herkeslerin sevdiği bir eser olsa da duymaktan gına gelmesi kuvvetle ihtimal. Sonuçta her gün yeni şarkıcıların ve müziklerin türediği bu camianın ne kadar nankör olduğunu herkesler bilir. Bir şarkı çıkar diğerleri unutulur. Ancak efsane olursan unutulmazsın.. Çak Bir Selam..

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Ayşe Hatun Önal seçilen Çak Bir Selam (Gürcell Style Mix) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.