Koray Avcı - Aşkın Beni Deleyledi (Akustik) mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Aşkın Beni Deleyledi (Akustik)

Paylaş
4:5
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 5.60 Mb İndirilme: 341 Bitrate: 320 kHz
Büyük ustadan bir eser geliyor Koray Avcı dan. 2015 yılında yayınlanan Aşk ile albümünde söz ve müziği Neşet Ertaş a ait şahane bir esere kulak veriyoruz. Aşkın Beni Deleyledi ( Akustik) düzenlemesini Mert Ali İçelli ye ait parça fazlasıyla dertli, sıkıntılı albümünün kapanışını yapıyor bile diyebilirim bu çalışma için. Akustik versiyonda yer alan eser kendini dinlettiriyor.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Aşkın Beni Deleyledi (Akustik) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.