Koray Avcı - Aşkın Şarabı mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Aşkın Şarabı

Paylaş
3:38
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 4.98 Mb İndirilme: 348 Bitrate: 320 kHz
Heyt bee... Babayiğit bir parça geliyor 2015 yılında yayınlanan Aşk ile albümünden. Aşkın Şarabı ismiyle andığımız bu çalışmanın düzenlemesini Mert Ali İçelli yaparken, sözlerinin ve müziğinin sahipleri ne yazık kianonim... dolayısıyla bu parça birçok kişi tarafından seslendirilmiştir. Davullu, sazlı bu çalışma kendini tuhaf bir şekilde sevdiriyor.. Alevilik ezgileride barındıran parça dinlemeye değer.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Aşkın Şarabı mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.