Koray Avcı - Dertliyim Bu Gece mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Dertliyim Bu Gece

Paylaş
3:24
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 4.67 Mb İndirilme: 464 Bitrate: 320 kHz
2015 yılında yayınlanan Aşk ile albümünün slow ağırlık olduğunu ve ilk şarkıdan itibaren ağırdan aldığını itiraf etmeliyim. Birazcık hareket, az hareket derken 5. sırada yer alanDertliyim Bu Gece ye sıra geldi. Sözleri ve müziği Koray Avcı ya ait parçanın düzenlemesi Mert Ali İçelli tarafından yapılmış. Diğer parçalara kıyasla daha hareketli ve bir deklibi mevcut. Bir dost meclisinde çalgılı çengili bir hikaye içeren klip oldukça samimi görüntüler eşliğinde çekilmiş.

Dertliyim Bu Gece şarkı sözleri

Dertliyim Bu Gece , Uçun Kuşlar
Uçun Yarimin Gittiği Yere
Gittiği Yere
Her Gece Şarkılar Yazsın
Varsa Bir Derdi Anlatsın
Olayım, Yarimin Derdine Çare
Ötmeyin Bu Gece , Susun Kuşlar
Bulun Yarimi Gittiği Yerde
Gittiği Yerde
Nefes Aldığınız Kadar Yaşarsınız Bu Hayatta
Nefsinize Sadık, Sevginize Sahip Çıkarsanız
Acıdan Mahrum, Hasrete Sadık Olursunuz
Sevginiz, Sevdalarınızın Bileklerinde
Kalbiniz, Aşkın Dileklerinde Koksun

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Dertliyim Bu Gece mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.