Koray Avcı - Gittin Gideli (Akustik) mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Gittin Gideli (Akustik)

Paylaş
4:53
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 6.70 Mb İndirilme: 2657 Bitrate: 320 kHz
2015 yılının Ağustos ayında yayınlanan Aşk ile isimli 12 parçalık albümün kapanış şarkısı yıl boyunca bizleri içten içe oldukça fazla meşgul eden Gittin Gideli isimli parça oluyor. Sözleri ve müziği Mazlum Çimen e ait olan parçanın düzenlemesi Mert Ali İçelli tarafından yapılmıştır. Aşk ile isimli albümün en çok öne çıkan 3. parçası olan Gittin Gideli ,albüm içerisinde bizleri akustik versiyonuyla karşılıyor.

Gittin Gideli (Akustik) şarkı sözleri

İnsan derdine kadar koyarmış rakıyı
Yoksa anılarınız bir duble rakının ağzında
Küçük küçük gözyaşları bırakın masanın bir kenarına
Afiyet olsun

Öyle ağırım ki kendime
Sen benden gittin gideli
Tenim küs olmuş tenime
Sen benden gittin gideli

Bir cefam var idi bin oldu
Aktı gözüm yaşı sel oldu
Yaz baharım döndü kış oldu
Sen benden gittin gideli

Öyle bıkmışım ki kendimden
Kurudum düştüm dalımdan
Sanki ruhum çıktı canımdan
Sen benden gittin gideli

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Gittin Gideli (Akustik) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.