Koray Avcı - Neriman mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Neriman

Paylaş
2:46
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 3.80 Mb İndirilme: 368 Bitrate: 320 kHz
2015 yılının Ağustos ayında dinleyiciyle buluşan Aşk ile albümünün analizini yapmaya devam ederken, söz yazarı ve müzik yapımcısı anonim olan Neriman a rast geliyoruz. Albümdeki melankolik bulutları biraz da olsa dağıtmayı başaran Neriman oldukça hareketli, hayat dolu vetam manasıyla oynamalık bir parça... Şimdi parçanın sahibi anonim olunca çok eski olduğunu anlamak zor değil sanırım bu vesileyle bu şarkıyı seslendirmeyen kalmamış. Seçenek çok, tercih sizin...

Neriman şarkı sözleri

Su Külekten Bulanır
Neriman Damda Dolanır
Çok Gelip Geçme Buradan
Anan Baban Huylanır
Neriman Dolan Gel
Neriman Fırlan Gel
Çantan Kolunda
Her Gün Bize Gel
Orta Mektepte Durdum
Çantamı Yere Vurdum
Ben Neriman`Im Yüzünden
Gece Gündüz Yoruldum
Neriman Dolan Gel
Neriman Fırlan Gel
Çantan Kolunda
Her Gün Bize Gel

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Neriman mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.