Koray Avcı - Oropa (Kara Sevda) mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Oropa (Kara Sevda)

Paylaş
3:6
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 4.26 Mb İndirilme: 322 Bitrate: 320 kHz
2015 yılında dinlemeye fırsat bulduğumuz Aşk ile albümünde ortalara geldiğimizde melankoli havasının dağıldığını söylemiştik ki tam bu sırada şu çok meşhur olan Oropa (Kara Sevda ) bizleri karşıladı. Sözleri ve müziği Koray Avcı ve Köksal Fındık ın ortaklaşa çalışmasından gelen parça çok sakin, oldukçamelankoli içeriyor. Hiç fena olmamakla beraber çok dinlenildiği takdirde sıkıcı bir hal alabilir.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Oropa (Kara Sevda) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.