Koray Avcı - Pirlere Niyaz Ederiz mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Pirlere Niyaz Ederiz

Paylaş
2:58
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 4.07 Mb İndirilme: 387 Bitrate: 320 kHz
2015 yılında yayınlanan Aşk ile albümünde ilerledikçefarklı ve zengin bir içerik barındırdığını çok daha net görebiliyoruz. Albümün 9. sırasında sözlerinin yazarı anonim olan Pirlere Niyaz Ederiz e kulak veriyoruz. Müziği Soner Akalın tarafından yapılan parçanın düzenlemesi Mert Ali İçelli nin elinden çıkma. Bir zamanlar Muhteşem Yüzyıl dizisinin deorjinal dizi müziği olarak kullanılan parça oldukça seviliyor.

Pirlere Niyaz Ederiz şarkı sözleri

Pirlere Niyaz Ederiz,
Yalan Dünya Nideriz,
Ölürüz Hasret Gideriz,
Göster Şol Didarı Bana.
Allah Bir Muhammed Ali,
Nazar Eyle Bari Bana,
İzz-Ü Celalin Aşkına,
Çektirme Şol Zarı Bana.
Pirlere Niyaz Ederiz,
Yalan Dünya Nideriz,
Ölürüz Hasret Gideriz,
Göster Şol Didarı Bana.
Kalender Ağlar Yerinir,
Aşk Hayaliyle Sürünür,
Cenneti Rıdvan Görünür,
Şol Güzelin Kaddi Bana.
Pirlere Niyaz Ederiz,
Yalan Dünya Nideriz,
Ölürüz Hasret Gideriz,
Göster Şol Didarı Bana

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Pirlere Niyaz Ederiz mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.