Koray Avcı - Sen mp3 indir müzik indir Koray Avcı

Sen

Paylaş
4:2
0:00
Tarih: 11.2.2017 Boyut: 5.53 Mb İndirilme: 436 Bitrate: 320 kHz
2015 yılının Ağustos ayında yayınlanan Aşk ile albümünün en çok tıklanan ve sevilen parçası olmuştur Sen. Baştan aşşağı slow ve sakince bi parça olan Sen in sözleri Zeliha Sıkık a aitken müziği Fetullah Eti tarafından yapılmış. 12 parçanın yer aldığı albümde klibi çekilen tek parçada olmuştur aynı zamanda. Düzenlemesini Mert Ali İçelli nin yaptığı parçanın klibi Hasan Kuyucu tarafından çekilmiştir.

Sen şarkı sözleri

Sen Sevdanın Özü
Ah Sen Düşlerin Gözü
Sen Yarının Sözü
Ah Canım Benim Sol Yanım Benim
Sen Yarının Sözü
Ah Canım Benin Sol Yanım Benim
Diren Ey Karam Diren
Diren İç Yaram Diren
Diren Sevdaya Güven
Ah Canım Benim Sol Yanım Benim
Diren Sevdaya Güven
Ah Canım Benim Sol Yanım Benim
Sen Umudun Yolu

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Koray Avcı seçilen Sen mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.