Norm Ender - O Zaman Dans mp3 indir müzik indir Norm Ender

O Zaman Dans

Paylaş
3.23
0:00
Tarih: 02.2.2017 Boyut: 5.43 İndirilme: 438 Bitrate: 320 kHz
Yıllardır her daraldığımız da kullandığımız O Zaman Dans kelime grubunihayetinde şarkılara başlık olmaya başladı.. 9 parçalık Aura albümünün kapanış çalışması olan O Zaman Dans ın müziği bir hayli güzel. Sözleri ve müziğinin Norm Ender imzası taşıdığı çalışmanın düzenlemesinide yine Norm Enderin kendisi yapmıştır. Albümdeki diğer parçalarla kıyaslandığında ne kadar öne çıkacağını bilmediğim bu çalışmanın ne kadar etkili olacağını bekleyip göreceğiz.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Norm Ender seçilen O Zaman Dans mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.