Norm Ender - Kaktüs mp3 indir müzik indir Norm Ender

Kaktüs

Paylaş
3.43
0:00
Tarih: 02.2.2017 Boyut: 5.22 İndirilme: 976 Bitrate: 320 kHz
Auro albümünü dinledikten sonra sizlerde benim bayıldığım gibi müziklerine bayılacaksınız sanırım. Şu anda kulak verdiğim Kaktüs ünde müziği bir hayli sevimli. Sözleri kısmına gelirsek rap bir parçaya göre daha anlaşılır ve yavaş olduğunu söyleyebilirim, bu açıdan geniş bir kitle tarafından sevileceğini düşünüyorum.Sözleri ve müziğinin Norm Endere ait olduğu Kaktüsün aranjmanlığını da yine Norm Ender kendisi yapmıştır.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Norm Ender seçilen Kaktüs mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.