Norm Ender - Yarem mp3 indir müzik indir Norm Ender

Yarem

Paylaş
3.41
0:00
Tarih: 02.2.2017 Boyut: 5.38 İndirilme: 529 Bitrate: 320 kHz
Yarem.... Bir rap parçasına çokta uyan bir isim gibi gelmedi. Şimdi kulak verip detayli bir şekilde değerlendirmek gerekir. Müziğinin Norm Ender e ait olan çalışmanın düzenlemesini yine sanatçının kendisi yapmıştır. Stüdyo da canlı müzik aletleriyle kayıdı yapılan Yarem in sözsüz bir müzik olduğunuda söylemeden geçmek istemeyiz. Müziğin fazlaca sakin olduğunu duyunca geniş bir kitleye hitap edeceğini düşünmüyorum.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Norm Ender seçilen Yarem mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.