Norm Ender - Sonumu Görüyorum mp3 indir müzik indir Norm Ender

Sonumu Görüyorum

Paylaş
3.34
0:00
Tarih: 02.2.2017 Boyut: 5.58 İndirilme: 502 Bitrate: 320 kHz
Aura albümünün rap türünde şarkıları içinde barındırdığını söylemiştim.. Albümün ikinci şarkısı Sonumu Görüyorum isimli çalışma oluyor. Albümdeki parçaların giriş müzikleri benim bir hayli dikkatimi çekiyor. Bu parçada slow bir giriş yapmayı tercih eden Norm Ender in bir hayli kaliteli işlerle karşımızda olduğu aşikar. Sonumu Görüyorum isimli bu parçanın sözleri ve müziği ayrıca yine aranjesi Norm Enderin kendisine ait.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Norm Ender seçilen Sonumu Görüyorum mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.