Norm Ender - Benim Stilim mp3 indir müzik indir Norm Ender

Benim Stilim

Paylaş
3.37
0:00
Tarih: 02.2.2017 Boyut: 5.30 İndirilme: 491 Bitrate: 320 kHz
Rap yönünden oldukça zengin bir dönem yaşadığımız aylarda yayınlanan Aura albümünün ilk parçası Benim Stilim isimli çalışma oluyor. Giriş müziğinin harika olduğunu söyleyebilirim sözleri ve müziğinin Norm Ender e ait olduğu parçanın aranjeside yine sanatçının kendisine ait. Aura albümünün yeni yayınlanmasına rağmen Benim Stilim isimli bu parçanın çalıntı olduğuna dair haberler çıktı bakalım ilerleyen günlerde neyle karşılaşacağız..

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Norm Ender seçilen Benim Stilim mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.