Aydilge - Aşk Olmak mp3 indir müzik indir Aydilge

Aşk Olmak

Paylaş
3:28
0:00
Tarih: 29.1.2017 Boyut: 8.00 Mb İndirilme: 355 Bitrate: 320 kHz
2016 yazının sonunda gelen Aşk Olmak yine Aydilge den gelen iç ısıtıcı, sempatik bir şarkı olmuş. Şu sıralar Kiralık Aşk dizisin de epeyce şarkıları dönen Aydilge nin bu şarksının da yeri belli oldu. Yayınlandığı ilk günden çok ciddi sayıda dinlenme rakamlarına ulaşan Aşk Olmak için bir de klip yayınlandı. Klipte yine şarkının içeriğiyle birebir uyumlu tabi ama Aydilge nin yataktan tam teşekkürlü makyajla çıkışı hafif bir tebessüme sebep olmuyor değil.

Aşk Olmak şarkı sözleri

Aşık olmak mı yoksa aşk olmak mı
Hangi dünya telaşı önler ki
Aşkı ince sevdayı...
Boşver hangisi gelmiş geçmişi
Anda olmak en iyisi
Dinle beni yine tak tak tak
Çalıyor aaaşkk
Kalbimi pat pat sarıyor aşk

Hayal kurmak mı, yoksa kırmak mı
Hangi dünya telaşı önler ki?
Aşkı ince sevdayı
Boş ver hangisi gelmiş geçmişi
Anda olmak en iyisi
Dinle beni yine tak, tak, tak
Çalıyor aşkk
Kalbimi pat pat sarıyor aşk..

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aydilge seçilen Aşk Olmak mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.