Hande Yener - Seviyorsun mp3 indir müzik indir Hande Yener

Seviyorsun

Paylaş
3:39
0:00
Tarih: 28.1.2017 Boyut: 8.42 Mb İndirilme: 896 Bitrate: 320 kHz
Hepsi Hit albümünün ağlamalı gülmeli şarkısı Seviyorsun.Sözlerini Altan Çetinin yazdığı şarkı belliki fazlaca sevilmiş. Bu 3 buçuk dakikadan daha uzun şarkı için hayranları klip istiyor. Şarkıyla bestenin güzel uyuştuğu bu şarkıyı şimdilerde heryerde duyuyoruz. Albümün başarılı şarkılarından biri buda. Zaten şarkıya olan tepkiler de güzel.

Seviyorsun şarkı sözleri

Kurtar beni
İçimdeki acı açılıyor
Sen anlıyorsun
Bazen çokta güçlü değilim
Sen görüyorsun
Günler var
Kendimle mutlu değilim
Güzelliğe inancımı sarsan
Zamanlar var
Biliyorum sen yabancı değilsin
Duramazsam suyun yüzünde birgün
Uzat ellerini içine çek beni
Nefes gibi kurtar beni
Kalbimdeki kapı kapanıyor
Affediyorsun
Dünya birbirini kırıyor
Sen seviyorsun

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Hande Yener seçilen Seviyorsun mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.