Kalben - Aramızda mp3 indir müzik indir Kalben

Aramızda

Paylaş
2:35
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 3.61 Mb İndirilme: 265 Bitrate: 320 kHz
Albümde 9. sırada yer alan bir şarkı daha Aramızda. Dinleyenlerin gayet beğendiğini ve olumlu yorumlar yaptığını söyleyelim. Benim için sadece gitar ve Kalbenin sesinin yoğunlukta olması şarkının akıp gitmesinin önüne geçtiğini düşüncesine girmeme neden oluyor. Yani arkadaki enstrümanlar öne çıkabilir veya daha fazla enstrüman kullanarak Aramızda zenginleştirilebilirdi. Neyse bu haliyle de seveni, dinleyeni var sonuçta.

Aramızda şarkı sözleri

Çıkıp giderken
Çekip giderken dur
Aramızdan akıp giden ince sudur
Çıkıp giderken
Çekip giderken dur
Aramızdan akıp giden

Ve bakmadan omuzlarına
Dokunmadan ellerine
Nedensiz
Bir anda
Bir şey var aramızda hem siyah hem beyaz
Bir şey var aramızda tüm dünya yanımızda

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Aramızda mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.