Kalben - Haydi Söyle mp3 indir müzik indir Kalben

Haydi Söyle

Paylaş
2:46
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 3.86 Mb İndirilme: 292 Bitrate: 320 kHz
Şu aralar can alıcı sahnelerin vazgeçilmezi Haydi Söyle.. Kalbenin yorumuyla dinlemeye doyamadığımız eser albümde Kalbene ait olmayan tek şarkıdır. Gerçek sahibi İbrahim Tatlısestir hatta tahmin edersiniz ki arabesktir ancak Kalben şarkıyı alıp bambaşka bir lezzete dönüştürmüştür. Tatlısesten dinlerken sözlerinin güzelliği ortaya çıkmamıştır yani aslında biz şarkıyı Kalbenle tanıdık. Haydi Söyle başa al al dinle.

Haydi Söyle şarkı sözleri

Seni gördüğüm zaman dilim neden tutulur
Seni gördüğüm zaman güller elimde kurur
Seni gördüğüm zaman hayat sanki bulur
Gözlerine bakınca dünyalar benim olur

Susma gönlüm sen söyle
Haydi gönlüm sen söyle
Aşkımı sevgiliye
Derdimi sevgiliye

Haydi söyle onu nasıl sevdiğimi
Haydi söyle rüyalarda gördüğümü
Haydi söyle uykusuz gecelerimi
Haydi söyle

Seni gördüğüm zaman beni bir ateş sarar
Seni gördüğüm zaman yanar yüreğim yanar
Seni gördüğüm zaman canlanır tüm anılar
Seni gördüğüm zaman durur bütün zamanlar

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Haydi Söyle mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.