Kalben - Sadece mp3 indir müzik indir Kalben

Sadece

Paylaş
2:56
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 4.08 Mb İndirilme: 249 Bitrate: 320 kHz
Kalbenin ellerinden çıkan duygu dolu bir ustalık eseriSadece.. Ev ortamında buşarkıyı söylerken ünlenen Kalben şarkısını albümünde tekrar seslendiriyor. Her dinlediğimde bu ne duygu dediğim sözler ve buğulu aşık bir sesinbuluşmasıyla başa alıp tekrar tekrar dinlenecek bir şarkı.. Öve öve bitiremememin sebebide günümüz pop kültürüne sürüklenmeden ortaya böylesi eser çıkaran birini duymak..Sadece..

Sadece şarkı sözleri

Sonunda unuturum sanmıştım
Senden kalan birkaç anı ardından
Biraz senden, biraz benden konuşsak
Yok olmuş zaman içinde oynasak.

Söyledim, görmedin
Sadece kal benimle (x2)

Sonbaharın geçer sanmıştım
Dünyandan kurtuldum sanmışım
Çevremde dönermiş anladım, sensizliği yürürken ben.

Söyledim, görmedin
Sadece kal benimle (x2)

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Sadece mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.