Kalben - Sana Ne Oldu mp3 indir müzik indir Kalben

Sana Ne Oldu

Paylaş
3:2
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 4.23 Mb İndirilme: 287 Bitrate: 320 kHz
Kalbenden bir slow daha Sana Ne Oldu. Pek de bilinmeyen bir şarkı olduğunu söyledikten sonra enstrümanların seçimi ve kullanımının çok iyi olduğunu ancak insanı bunalttığınıda söyleyelim. Yani bir taraftan güzel olsa diğer taraftan eksik çıkıyor. Neyseki albümde o kadar güzel şarkılar varki bu çokda göze batmaz heraldeSana Ne Oldu.

Sana Ne Oldu şarkı sözleri

Sana ne oldu
Köpekler mi kovaladı gece gece
Adamlar mı takip etti adım adım
Yarım yamalak yüzün
Sesini duymadım
Sana ne oldu
Sana ne oldu
İçine atma habire anlat biraz
Hadi gel dans edelim
Allah ne verdiyse
Tango ve vals
Sana ne oldu
Sana ne oldu
Yarım yamalak yüzün sesini duymadım
Elini tutmadım
Kayıp gider yıldızların
Gözlerimden

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Sana Ne Oldu mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.