Kalben - Saçlar mp3 indir müzik indir Kalben

Saçlar

Paylaş
3:35
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 4.98 Mb İndirilme: 252 Bitrate: 320 kHz
Gelgelelim albümün en bilinen şarkılarından birine Saçlar. Birçok insanın reklam sandığı şarkı desek de yanlış olmaz. Şarkının sözleri kulağa pek yabancı gelmese gerek her yerde saçlar, kimin bu saçlar.. Bu sözlerilk başta anlamsız gibi görünsede Kalben için bir hikayesi var. Çektiği klibe değinecek olursak bu doğallığa pekde alışkın olmadığımızı söyleyebiliriz. Sonuçta bizler full makyajlar, abiyeler, mücevherler veya çıplak insanlar görmeye alışığız. Sadece sesiyle öne çıkan bu kadını övmek gerek.

Saçlar şarkı sözleri

Her yerde saç var
Yerlerde saçlar
Kimin bu saçlar
Bilemiyorum
Uyandığımda
Yabancılarla
Kendi evimden de
Gidemiyorum

Sandım sen varsın
Yok öyle değil
Özür dilerim
Diyemiyorum

Ben olsam almam beni
Adamdan saymam beni
Uzun uzun soymam beni
Deli miyim
Ben olsam bakmam bana
Bir çorba bile yapmam bana
Tüm bunları sen öğrettin bana sevgilim

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Saçlar mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.