Kalben - Çorap mp3 indir müzik indir Kalben

Çorap

Paylaş
3:6
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 4.31 Mb İndirilme: 310 Bitrate: 320 kHz
Kalben albümüne naif bir giriş Çorap,fazlasıyla samimi bir isim seçmiş Kalben. Albümde birşarkı hariç tüm söz ve bestelerin Kalbene ait olduğu şarkılardan. Enstrümanların sesinin önüne geçmesine izin vermediği bu çalışmada sevdiğine sitemler yağdırıyor. Dinleyince ee haksızda sayılmaz diyor insan. Çorap çorap yazıyorum habire okuyunca bir komik oluyor böyle şarkı ismi nadirdir karşımıza çıkan. Kendisini Çoraba benzetiyor Kalben hanım. Aynı zamanda senarist olduğunu, güçlü de bir hayal gücünün olduğunu yazdığı şarkılardan anlıyoruz.

Çorap şarkı sözleri

Aç değil açık değilim
Kaçığım çorap gibi kış gününde
Ufaldım ezildim
Öldüm de dirildim
Ah önünde

Neden istiyorsun uzaklara gitmemi
Neden götürmedin bir çay bahçesine
Ne bir sinema ne de Burgazada oldu ömrümde

İçi su dolu odalarda boğulduk cümlelerde
Ayrılmak için aradığım cümle nerde
Kutularda bavullarda ve kolilerde
Ayrılmak için aradığım cümle hangi çekmecede

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Çorap mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.