Kalben - Ömür Geçmez mp3 indir müzik indir Kalben

Ömür Geçmez

Paylaş
3:17
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 4.56 Mb İndirilme: 294 Bitrate: 320 kHz
Bu maviler yeşiler sensiz, bugün sensiz kısacası Ömür Geçmezsensiz diyor. Sözleri ile birçok insanın beğenisini kazanan şarkı hep aynı ritimde devam ederken bir iniş çıkışı da bulunmuyor. Yani her tarza hitap etmemekle birlikte insanların ruhunuda daraltabilir. Adından da belli olduğu üzere buram buram romantizm ve aşk temalı bir şarkı olup insanı duygusala da bağlıyor. Ömür Geçmez.

Ömür Geçmez şarkı sözleri

Düşer yüzün
Yüzünde bir hüzün kalır
Tebessümün bana küser
Hikayenin içinde kırk tilki döner
Değmez sana kuyrukları bana değer

Gençlik biter alışkanlıklar düşmana keser
Evler otobüsler
Bankalar ve ofisler
En bildiğin yolda yaprak döker bahar ve sen
Kaybolursun
99 kere

Bugün sensiz bugün sensiz geçmez
Bu yeşiller maviler on para etmez
Ne yapsam yetmez yetmez yetmez
Bugün sensiz
Ömür sensiz
Geçmez

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Ömür Geçmez mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.