Aynur Aydın - Diğer Yarın mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Diğer Yarın

Paylaş
3:54
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 8.98 Mb İndirilme: 210 Bitrate: 320 kHz
Ağır duygusallık yüklü Emanet Beden albümünde sözleri Murat Güneşe ait 4 parçadan birisi olan Diğer Yarın bizleri karşılıyor. MüziğiPaddy Dalton veMohammed Denebi ait parça alışık olduğumuz Türk pop un dışında bir tarzı var. Kaliteli olduğunu çok net söyleyebildiğimiz parçadaki tempo eksikliği çok açık ve bu durum parçayı sıkıcı hale getiren etkenlerden birisi.. Albüme devam ediyoruz bakalım neler göreceğiz..

Diğer Yarın şarkı sözleri

Bir sabah batıdan doğsa güneş
Suyu bile yaksa kör bir ateş
Durur aşkın yüreğimde
Ama öyle ama böyle

Benim misin
Sen bana tek onu söyle
Yıkılsa yansa bir gecede dünya
Benim senin diğer yarın

Bir doğru var ki değişemez asla
Bizim yine diğer yarın
Geç ölümden tut elimden
Kıyamete meydan okur gibi
Hiç hesapsız saf günahsız
Bizi aşk sayıp hayat bilmişim ben

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Diğer Yarın mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.