Aynur Aydın - Günah Sevap mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Günah Sevap

Paylaş
4:40
0:00
Tarih: 26.1.2017 Boyut: 10.73 Mb İndirilme: 230 Bitrate: 320 kHz
Emanet Beden albümünde 2015 yılından bir şarkı bizlere merhaba diyor. Günah Sevap ismindeki parça nihayet albümün nefes almasını sağlayan çalışmalardan biri olmayı başarmıştır. Hareketli, atarlı motivasyonları yükseltecek bir çalışma ayrıca 2015 yılında single olarak piyasaya sürülmüştü şimdi isebu albümle beraber tekrardan gündeme gelmiş oluyor. Klibi oldukça hareketli ve kaliteli danslar içeriyor, renklerdeki geçiş, ışıkların uyumu ise şahane diyebiliriz.

Günah Sevap şarkı sözleri

Bir deli rüzgâr esince senden
Başımdan alıyorsun aklımı
Bu kalp seni sevdi seveli
Yeni birini kendine yasakladı

Yasakları hiç sevmem aslında ama
Bozdun sen kuralları
İşte böyle bazen
Bir kalp atışı yıkar tüm duvarları

Ne sıcak olurdu şimdi seninle
Uzansak şöyle boylu boyunca
Zaman dururdu akmaz olurdu
Sen bana ben sana doyunca

Kapandı bendeki aşk defterleri
Alacak verecek yok bu hesapta
Tek sen varsın artık inan ki
Hem günahta hem sevapta

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Günah Sevap mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.