Serdar Ortaç - Sulu Göz mp3 indir müzik indir Serdar Ortaç

Sulu Göz

Paylaş
4:5
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 3517 Bitrate: 320 kHz
Gıybet albümünden söz ve bestesi Serdar Ortaça ait olan şarkısı Sulu Göz. Şarkının aranjörlüğünü Suat Aydoğan ve Tarık İsterin üstlendiği 4 dakikadan biraz daha uzun bir çalışmadır. Sulu Göz için bir de klip çekimine soyunan Serdar Ortaçın klibi sanki hazır tatile gitmişken bare klip çekeyim demiş gibi birhis vermektedir ve de yüzlerimizi gülümsetmektedir.

Sulu Göz şarkı sözleri

Dünya değişti ama ben değişmedim.
Hala sırılsıklam aşığınım.
Suskun kalbim ne zaman sevinecek.
Ne yalan ve ne gerçek baş başayım.

Pembe yanaklarını, pamuk dudaklarını.
Öpsem kendimden geçsem, aşkım dudaklarını.
Unutmuşsun bir günde, o mutlu gecemizi.
Aşkın her gün kalbimde.
Ey aşk kucakla bizi.
Tanrım kucakla bizi.

Sakin ol, diline hakim ol.
Sulu göz ağlama, sevgilim ol
Kendin ol, yalana bağlama.
Gidene ağlama, gel benim ol.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Serdar Ortaç seçilen Sulu Göz mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.