Demet Akalın - Ah Ulan Sevda mp3 indir müzik indir Demet Akalın

Ah Ulan Sevda

Paylaş
3:51
0:00
Tarih: 09.1.2017 Boyut: 8.85 Mb İndirilme: 518 Bitrate: 320 kHz
Rakipsiz albümünün favorilerinden Ah Ulan Sevda. Sözüyle, bestesiyle, temposuyla hem pop hemde özgün bir tarzı olan şarkıdan adate keyifler fışkırıyor. Dinlerken yerimizde durmakta zorlanacağımız şarkının sözleri şu aralar Bağdat parçasıyla ortalığı kasıp kavuran Ayla Çelikten çıkmış meğer. Şarkının eğlenceli bestesi ise Gökhan Tepe imzası taşıyor. Anlayacağınız dinle dinle keyiflen şarkısı bu Ah Ulan Sevda..

Ah Ulan Sevda şarkı sözleri

Bir elinde zehir
Bir elinde şifa
En az on bin defa
Ölücez galiba

Gecenin bir köründe
Uymuşuz şeytana
Yine yan yollardan
Dönücez galiba

Ah ulan sevda
Ah ulan sevda
Bir kere de sen ağla

Ah ulan dünya
Ah yalan dünya
Bir kere bizi anla

Tam severken
Tam bu derken
Baktık ardından

Gel delirme
Gel de içme
Izdırabından
Allah Allah

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Demet Akalın seçilen Ah Ulan Sevda mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.