Harun Kolçak - Müptelayım Sana (feat. Umut Kuzey) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Müptelayım Sana (feat. Umut Kuzey)

Paylaş
3:39
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 485 Bitrate: 320 kHz
Çeyrek Asırdan 90lı yılları hatırlatan nostaljik esinti Müptelayım Sana. Sözleri Leyla Tunaya ait eserin bestesi de düzenlemesi de Harun Kolçakınbir zamanlar orkestrasında da çalıştığı Onno Tunç tarafından yapılmıştır. Az değil 7 sene Onno Tunç ile çalışmış Harun Kolçak belki Müptelayım Sana da o zamanlar çıkmıştır. Neyse Umut Kuzey ile düet güzel olmuştur ancak 91 yılında yayınladığın Müptelayım Sanaya bağlı kalsaydı keşke diyoruz.

Müptelayım Sana (feat. Umut Kuzey) şarkı sözleri

Sigaram gibisin, en tutkulu keyfimsin,
Yanımdayken özlüyorum dumanın yakıyor.

Kalbim hızla hızla atıyor
Ellerim seni seni arıyor

Müptelayım sana
Zarar versen de bana
Katlanıp acılara,
Seni içime çekiyorum.

Kalbim hızla hızla atıyor
Ellerim seni seni arıyor...

Dudaklarım alışık ellerimle barışık
Duygularım çok karışık tadın kokunla geliyor.


Söz: Leyla Tuna
Müzik: Onno Tunç

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Müptelayım Sana (feat. Umut Kuzey) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.