Harun Kolçak - Vermem Seni Ellere (feat. Hakan Kahraman) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Vermem Seni Ellere (feat. Hakan Kahraman)

Paylaş
3:26
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 622 Bitrate: 320 kHz
Çeyrek Asır albümünden tempolu ve de eğlenceli bir şarkı Vermem Seni Ellere. Dinlemesi gayet zevklidir ancak albümde o kadar iddialı şarkı varki Vermem Seni Ellere biraz sönük kalmış desek yerinde olur. Şarkıda Harun Kolçaka Hakan Kahraman eşlik etmiş ve ortaya iki güzel sesin uyumuyla tatlış bir eser çıkmıştır. Şarkıda Harun Kolçakın söylediği kısımların daha güzel olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Vermem Seni Ellere (feat. Hakan Kahraman) şarkı sözleri

Sevdirdin kendini bana hiç sorma
Bundan sonra sana gözüm gibi ben bakarım
Seni hiç kimseler alamaz unutma
Kimseler üzemez karşılarına ben çıkarım

Bana göre sen benim olmalısın
İçime nefes gibi dolmalısın
Kaderime yön verecek bir ışık gibi doğmalısın
Ara sıra bazı yok olsanda
Geceleri üşüdüğüm anlarda
Yanıma koşarak beni kor gibi yakmalısın

Vermem seni ellere vermem
Allah şahidim olsun
Vermem seni ellere vermem
Söz verdim bir kere dönemem

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Vermem Seni Ellere (feat. Hakan Kahraman) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.