Harun Kolçak - Gitme Seviyorum (feat. Tan Taşçı) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Gitme Seviyorum (feat. Tan Taşçı)

Paylaş
4:29
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1812 Bitrate: 320 kHz
Çeyrek Asır albümünden enfes bir düet daha Gitme Seviyorum. Sert iniş çıkışları olan okunması da yorumlaması da zor bir şarkıdır .Zorluğunun yanında gayet duygu dolu daolan eser birçok tarza da hitap ediyor.Sonuçta Tan Taşçı ile Harun Kolçak düetiyle iki farklı ses rengi birleşiyor ve ortaya dinlenesi bir eser çıkıyor.

Gitme Seviyorum (feat. Tan Taşçı) şarkı sözleri

Gönlüne sar beni sev sen sev beni
Yorgun düştüm yalnızlıktan
Aşkıma kapıl da gel sen gel bana
Kanım kaynar bakışından
Çıldırırım beni aramazsan öfkeler sarar
Gücüm kalmaz yok olamaz

Gülme sana böyle tutuldum diye
Sana bir ömür adadım diye
Gülme ne olur gitme seviyorum

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Gitme Seviyorum (feat. Tan Taşçı) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.