Harun Kolçak - Ölürüm Elinde (feat. Alişan Göksu) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Ölürüm Elinde (feat. Alişan Göksu)

Paylaş
3:53
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 466 Bitrate: 320 kHz
Hafiften tempolu sevgiliye hitap eden şarkı Ölürüm Elinde Alişan Göksu ve Harun Kolçak düetiyle karşımızda. Dinlenesi tatlış bir şarkı olmanın yanında gayet sıcak da bir şarkı olduğunu söylemeden geçmeyelim. Söz ve müziğe gelecek olursak yazarı aynı zamanda şarkıyı söyleyen Harun Kolçaktır. Bestesini ise İskender Paydaşın hazırladığı Ölürüm Elinde dinlenmeye değer bir eser.

Ölürüm Elinde (feat. Alişan Göksu) şarkı sözleri

Ateşin geliyor odama
Yanıyor içim yatağım bedenim
Dargınım uykulara
Sana tutkun hislerim

Alıp beni kollarına
Uçur gidelim engelsiz düşlere
Yalnız biz olalım sahipsiz o gecelerde
Yetmiyor bu sevdalar
Tutuşan kıvılcımlar
Doymuyor kalbim sevmeye
Her akşam bu isyanlar
Kışkırtıyor yasaklar
Gözlerim dönüyor düşününce

Aşkımızın ateşi bu büyülü gecede
İçimde
Öyle sev ki beni ölürüm elinde

Söz: Harun Kolçak
Müzik: İskender PaydaşFaq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Ölürüm Elinde (feat. Alişan Göksu) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.