Harun Kolçak - Bile Bile (feat. Aşkın Nur Yengi) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Bile Bile (feat. Aşkın Nur Yengi)

Paylaş
5:3
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 562 Bitrate: 320 kHz
Bile Bile isimli bu şarkı nasıl bir parçadır ki bütün slow pop ustalarının muhakkak söylemeden geçmediği parçalar arasına girmiştir. Gökhan Kırdar imzası taşıyan şarkı ilk olarak 90 larda dinleyiciyle buluşmuştur. O gün bugündür duyan herkesin tüylerini diken diken eden çalışma bugünlerde yine favoriler arasına girmeyi başarmıştır, saolsun Harun Kolçak.... Aşkın Nur Yengi nin desteğiyle Çeyrek Asır albümünde unutulmayanlar arasına giren Bile Bile yi birkez daha hatırlatmıştır

Bile Bile (feat. Aşkın Nur Yengi) şarkı sözleri

Bir arada olabilmek ne mümkün
Bir arada kalabilmek
İmkansız
Seneler alıp gitmiş
Ne var ne yoksa her şeyi


İnanılmaz değişen ben miyim
İnanılmaz bu yabancı da kim
Sen misin böyle uzak
Veda sözleri söyleyen


Geri dönmek inan işten değil
Hani var ya tutamazsın kendini
Bir ümitle ya olursa dersin hep
Bile bile herşeyin bittiğini


Sonradan kor,sonradan kor
Ayrılıklar an be an
Akıp gider zaman sana aldırmadan…

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Bile Bile (feat. Aşkın Nur Yengi) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.