Harun Kolçak - Korkuyorum (feat. Zara) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Korkuyorum (feat. Zara)

Paylaş
3:44
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 529 Bitrate: 320 kHz
Zara nın sesini duyar duymaz gereksiz bir duygusallığa girdiğimi itiraf etmeliyim. Evet Harun Kolçak ın Çeyrek Asır albümünde bulunan Korkuyorum melankolik bir şarkı kabul ama abartılacak kadar değil. Daha önceleri Yanımda Kal albümünde rastladığımız şarkı çokta yabancı gelmemişti zaten kiZara yorumunun desteğiylede bu yeni albüme tad getirdiği bir gerçek.

Korkuyorum (feat. Zara) şarkı sözleri

Güneş bir başka doğuyor
Neden bu günlerde
Geceler bir başka alevleniyor
Bu şehirde
Korkuyorum çocuklar gibi
Savunmasız
Korkuyorum
Yağmurlar yağıyor
Çöllenmiş yüreğime
Bir de kavak yelleri esiyor
Yalnız gönlümde
Aşık mı oluyorum yeniden
Savunmasız
Korkuyorum
Ah bu başıma gelen nedir
Bilmiyorum ama çok
Korkuyorum
Kurtar beni tanrım
İçim yanıyor
Ona tutuluyorum
Kurtar beni bilirsin
Aşık olmak
İstemiyorum

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Korkuyorum (feat. Zara) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.