Harun Kolçak - Elimde Değil (feat. Işın Karaca) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Elimde Değil (feat. Işın Karaca)

Paylaş
4:10
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 486 Bitrate: 320 kHz
Elimde Değil isimli Harun Kolçak parçasıyla 90 lara ufak bir gezi yapıyoruz. Kolçak ın 1994 yılında çıkarttığı Biz albümünde bulunan şarkı uzun süredir unutulanlar arasındaydı ki Çeyrek Asır albümünde kendine yedinci sıradan yer bularak tekrardan populerler arasında yerini aldı. Bunda Işın Karaca nın etkiside olabilir tabi nihayetinde elini attığı her çalışmanın altından başarıyla kalktığını biliyoruz artık.

Elimde Değil (feat. Işın Karaca) şarkı sözleri

Yalnızlığa alıştım ben
Hiç yoktun sanki önceden
Her şey sona erdi bak
Unuttum sevgileri
Bu kalbe yeniden sev diyemem

Biliyorum yanlış yoldayım
Yine sevdanın koynundayım
Unutmuştum böylesine
Dayanılmaz sarsıntıları
Sana mahkumum farkındayım

Anlasan da fark etmez
Adı böyle aşk affetmez
Yüreğin unutmaz beni
Kaçsan da aşk terk etmez

Ne olur gülme gülme yapamıyorum
Elimde değil seviyorum
Ne olur gülme gülme yapamıyorum
Elimde değil seviyorum

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Elimde Değil (feat. Işın Karaca) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.