Harun Kolçak - Dualarım Yoluna (feat. Kubat) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Dualarım Yoluna (feat. Kubat)

Paylaş
3:47
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1560 Bitrate: 320 kHz
Eski ama çok eski bir şarkı daha Dualarım Yoluna geliyor Harun Kolçak ve Kubat düetinden. Söz ve müziği Harun Kolçak a düzenlemesi ise İskender Paydaş a ait şarkı eğlenceli ve fazlasıyla mazi kokuyor. 90 ların ruhunu çok net üzerinde taşıyan şarkı aynı zamanda görsel olarakta ufak belgesel tadında kliple destekleniyor. Tabi çekim önceki versiyonu için gerçekleştirilmiş. Merak ediyorum acaba o zamanlarşarkıda ki gibi insanlar enerji dolu ve mutlumuydu , merak etmediğim tek şey ise o döneme ait supersonıc giyim tarzı.

Dualarım Yoluna (feat. Kubat) şarkı sözleri

Rüzgara sor beni
Haber var mı
Yardan diye
Yağmura
Bak da gör
Şu hasretim
Neden diye
Ayrılık
Yara gibi bana
Yollarım
Kapandı sana
Yine bir ümit var
Sen geri döneceksin
Her gece özlemin deli
Eder
Beni böyle
Rüyaya dalsam görür müyüm
Seni söyle
Ayrılık
Yara gibi bana
Yollarım
Kapandı sana
Yine bir ümit var
Sen geri döneceksin
Al canımı al diye isyan etsem
Bir bağırsam bir
Yakarsam
Özlemin ulaşır göklere
Aşkımız
Allaha emanet
Dualarım yoluna
Ayrı günler
Biter elbet
Durmasın dünya

Söz: Harun Kolçak
Müzik: İskender PaydaşFaq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Dualarım Yoluna (feat. Kubat) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.