Harun Kolçak - Haketmedim Ayrılığı (feat. Yaşar) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Haketmedim Ayrılığı (feat. Yaşar)

Paylaş
4:13
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 505 Bitrate: 320 kHz
Sözleri ve müziği Adnan Ergil e aranjesi ise İskender Paydaş a ait Hak Etmedim Ayrılığı isimli bu parçada2016 Eylül ünde yayınlanan Çeyrek Asır albümünde kendisine yer bulmuş. Dinler dinlemez kötü olmamakla beraberbiraz klişe olduğuna karar verdim.. Yeni düzenlemesi içindeğil ama önceki için çekilmiş bir klip bulmanız mümkün. Mete Özgencil in yönetmenliğinde çekilen klip klasik ayrılmalar, birleşmeler ve yansımalar üçlüsünden oluşuyor.

Haketmedim Ayrılığı (feat. Yaşar) şarkı sözleri

Düştüm acılara
Saplanıp kaldım
Gücüm yetmiyor
Kurtulmaya
Neden ayrıldı yollar
Hergün sarılan kollar
Şimdi yolunu gözler ah
Seni hiç unutmadım
Bir gün bile aldatmadım
Üstüne gül koklamadım
Yar
Zalim kader
Yine ördün ağlarını
Bitsin yeter
Haketmedim ayrılığı

Söz-Müzik: Adnan ErgilFaq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Haketmedim Ayrılığı (feat. Yaşar) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.