Harun Kolçak - Deli Et Beni (feat. Tuğba Yurt) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Deli Et Beni (feat. Tuğba Yurt)

Paylaş
3:27
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 470 Bitrate: 320 kHz
Farklı renkleri bir arada bulunduran Çeyrek Asır albümünden hareketli bir parça Deli Et Beni... Yeni albüme yeni bir sanatçıdan gelen destek. Tuğba Yurt un eşlik ettiği düetle beraber eğlenceli bir parça olan Deli Et Beni oldukçasevilesi ayrıca söylemeden geçemicem ilk dinlediğinizde biraz sıkıcı gelse bile vazgeçmek yok zirailerleyen saniyelerde kendini sevdirecektürde bir çalışma.

Deli Et Beni (feat. Tuğba Yurt) şarkı sözleri

Sönmüş bir volkan gibiyim hazırım alevlenmeye
Gel içimdeki ateşi yak savrulayım göklere
Biraz kül biraz duman alıp sevişelim sevginle
Tayfunlar söndürmesin yansın dünya benimle
Gel bir dokun bana yeter cehennemden kurtulayım
Sana sarılıp seninle yok olup güneş gibi yeniden doğayım
Hadi gir ruhuma sar beni
Çal fikrimi deli et beni
Fırtınalar kopar içimde
Unuttur bana kendimi

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Deli Et Beni (feat. Tuğba Yurt) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.