Harun Kolçak - Yanımda Kal (feat. Gökhan Türkmen) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Yanımda Kal (feat. Gökhan Türkmen)

Paylaş
4:40
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1817 Bitrate: 320 kHz
Gökhan Türkmen işte ne diyebilirim ki... Harun Kolçak ın yeni Çeyrek Asır albümündeki Yanımda Kal isimli şarkısı için Türkmen leyaptığı düet şahane ötesi. Dinlediğinizde sizlerde bana hak vereceksiniz, dinlediğiniz ilkandan itibaren sizi içine alacak şarkı nakaratında kopuş yaşamanıza sebep olacak, müzik ve Gökhan Türkmen in sesindeki o uyum yüzünüzde şapşal bir tebessüm oluşturmaya sebep olacaktır.

Yanımda Kal (feat. Gökhan Türkmen) şarkı sözleri

Öyle savunmasız bir zamandı
Bulduğunda beni
Sen başlattın boyun eğdim
Kabullendim seni

Bu sözlerim sitem değil ama
Yazık değilmi bana
Çok yalnızdım kaybolmuştum
Sığındım işte sana

Kaygılarım yeniden uyanıyor
Bu duygular beni ürkütüyor
Yeniden yaşamakmı gerekiyor
Yine acılar yine korkular
Yine aaaaaaaşk

Yanımda kal yanımda kal
Düşlerin yetmezki bana
Yanımda kal yanımda kal
Çok geç rastladım sana

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Yanımda Kal (feat. Gökhan Türkmen) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.