Harun Kolçak - Gir Kanıma (feat. İrem Derici) mp3 indir müzik indir Harun Kolçak

Gir Kanıma (feat. İrem Derici)

Paylaş
4:20
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1478 Bitrate: 320 kHz
2016 yılında gelen Çeyrek Asır albümünün ilk şarkısıdır Gir Kanıma. Eski bir Harun Kolçak şarkısı olan parça çıktığı ilk günlerden beri dinleyicileri bir hayli melgul etmiştir. İlk çıktığı zaman Harun Kolçak ın deri ceket ve uzun saçlarla çektiği klip o zaman toplumdaki birçok tabuyu kırmak bir yana dursun , sanatçının da fazlasıyla sempati kazanmasına sebep olmuştur. Bugünlerde ise şarkıyıİrem Derici nin yaptığı düet eşliğinde dinliyoruz. Çokca hareketliolan parça kanınızı kaynatıp istem dışı dans etmenize sebep olacak.

Gir Kanıma (feat. İrem Derici) şarkı sözleri

Uçardım Gönlümce Seni Görmeden Önce
Yazılmış Inan Kaderime,
Saçların Dağılır Aklımın Yellerinde
Hiçbir Rüzgar Esmese Bile
Vazgeçmem Geçemem

Seni Ne Zor Buldum Ben
Düşlerim Çıkmasa Da Yine...
Gir Kanıma
Hani Bekarlık Sultanlık Derdik?
Yetti Canıma
Yaşarım Ben Senle Gir Kanıma

Kararını Ver Artık
Beklemeden Gel Yazık
Vazgeçersen Bu Sevdadan Eğer

Ne Kadar Çok Aradım
Sonunda Yakaladım
Unuttum Yalnız Geçen O Günleri

Gir Kanıma,
Hani Bekarlık Sultanlık Derdik?
Yetti Canıma...
Yaşarım Ben Senle, Gir Kanıma

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Harun Kolçak seçilen Gir Kanıma (feat. İrem Derici) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.