Yalın - Sesinde Aşk Var mp3 indir müzik indir Yalın

Sesinde Aşk Var

Paylaş
4:16
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 2098 Bitrate: 320 kHz
Bayıla Bayıla albümünde 9. sırada yerini alan yaza yakışır sıcak bir şarkı Sesinde Aşk Var... Söz ve müziğin uyumlu olduğu parça albümün en sevilenlerinden.. En iyi kısmı ise ufak bir yükselişe geçtiği nakarat kısmı.. Daha önceden duyduğum ancak kestiremediğim bir şarkıya benziyor. 4 dakikadan uzun olup dinlenmeye değerdir Sesinde Aşk Var.

Sesinde Aşk Var şarkı sözleri

Aldım başıma belayı
İlk günden belli biraz delisin
Biraz kendine has
Biraz maceracı

Aldım başıma belayı
Yüzün, ellerin can yakıyor gamzelerin
Dert oluyor gidişin
Dert oluyor hemen dönmeyişin

Sesinde Aşk Var bir ben duyuyorum
Kalbimde taşla yapamam biliyorum
Sabaha olunca çık gel bekliyorum

İlk sofra kurulunca koş gel bekliyorum
Son şarkı duyulunca durmam söylüyorum
Sesinde Aşk Var bir ben duyuyorum

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Yalın seçilen Sesinde Aşk Var mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.