Athena - Yapma Be Kanka mp3 indir müzik indir Athena

Yapma Be Kanka

Paylaş
3:31
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1592 Bitrate: 320 kHz
Sakin bir açılışla bizleri karşılayan şarkı albümün slowlarından biri Yapma Be Kanka.. Şarkının adına bakınca epeyce hareketli birşey beklese de insan ters köşe yapan parçanın sözü de bestesi de Gökhan ve Hakan Özoğuz ellerinden çıkmıştır. Dinleyen herkeslerin olumlu yorumlarını alsa da çok bilinen bir şarkı olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak dinlemeye değer olduğunu rahatça söyleyebilirim Yapma Be Kanka.

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Athena seçilen Yapma Be Kanka mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.