Kalben - Yol mp3 indir müzik indir Kalben

Yol

Paylaş
3:32
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 254 Bitrate: 320 kHz
Gelgelelim Kalben albümünde kapanışa Yol. Kapanış için gayet iddiasız bir şarkı seçtiğini söylemem gerek. Zaten albümde pekde bilinmeyen şarkı konumunu koruyor. Bundan sonrada bilineceğini sanmadığım şarkının sevenide vardır mutlaka. Onca güzel şarkıyı ard arda dizdikten sonra Yol parçası ile kapanışı yapması üzdü.

Yol şarkı sözleri

Geceden düştüm yola
Vardım bir garip hana
Ne ana var ne de baba

Sırtımda bir hançer
Elimde bir yara
Kalbim kana kana
Düştüm

Yola bak dedi yola
Benzemez o iki kola
Kavuşsa da kavuşmasa da
Akar ince ince
Akar ince ince

Ağacın ataşın ve derin suların
Olduğu gibi olabilirsin dedi
Sinendeki hasreti atabilirsin dedi
Yastıklara yor
Yorganlara sor
Nasıl da yandı bu tenim kor kor
Özledim özlüyor
Özledim özlüyor

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Yol mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.