Kalben - O Ye Bebek mp3 indir müzik indir Kalben

O Ye Bebek

Paylaş
3:43
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 301 Bitrate: 320 kHz
Yine Kalben ve adından da belli olduğu yine değişik bir şarkı O Ye Bebek. Sokaktan görüntüler ve insanlardan örnekler vererek gayet rahat bir çalışmaya imza atmış. Diğer çalışmaları kadar bilinmediğini ve ilerde çokda dinleneceğini sanmadığım bir şarkı açıkçası. Hatta albüm için seslendirmesi değil de youtubeda daha önce yayınladığı yorumunu daha çok beğendim daha gerçekçi daha içten. O Ye Bebek.

O Ye Bebek şarkı sözleri

Bana öyle sarma böyle sar
Sonra da yak canımı yakmak yerine
Yapayalnız gecelerde yürüyor kızlar tıkırdıyor İstiklalde
Pencerelerde eski erkekler gözlerinde bedelli askerler
Sabun kokar avuçları
Yeni alınmış kaşları

Burnum akar biri çeker
Bu sıra böyle uzar gider
Saldırır sesim büyür ellerim
Seni görmedim seni görmedim

Aldatmadın aldanmadım
Umutsuzdu inanmadım
Kırkı çıktı çanta topladım
Islak saçım üşür başım
Kirli konuş benimle
O ye bebek yana yana bitmek gerek

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen O Ye Bebek mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.