Kalben - Doya Doya mp3 indir müzik indir Kalben

Doya Doya

Paylaş
2:51
0:00
Tarih: 10.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 306 Bitrate: 320 kHz
Albümden bir sımsıcak şarkı daha Doya Doya. Tüm şarkıları için samimi ve sıcak lafını o kadar kullandım ki.. Sebebi Kalbenin adeta normal konuşmaları besteliyor olması. Yani sanat yaparken doğallıktan da ödün vermiyor. Diğer şarkılara göre biraz geride kalmış olsadadinleyenlerin olumlu yorumlarını kapıyor Doya Doya. Bu neredeyse 3 dakikalık eser daha çok slow severlere hitap ediyor.

Doya Doya şarkı sözleri

70 kilo derdim var anne bana simit al
Neden burda değilsin
Rahat bir yerde misin
70 kilo derdim var baba bana kavun al
Kavunu da hiç sevmem
Sen bunu bilir misin

Dinlemiyor insanlar
Bence anlatamadım
Derinimde yaram var
Bence saklayamadım
Üleşiyor şeytanlar nehirleri içimde
Hoşt köpekler deyip de
Kafayı dağıtamadım

Ah güvercinim
Beyaz eşim
Tek dişim
Sevemiyormuş meğer katı kalbim
Doya doya
Ah seviştiğim
Sevildiğim
Yenildiğim
Değemiyormuş meğer taş ellerim
Doya doya

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Kalben seçilen Doya Doya mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.