Aynur Aydın - Yasak Aşk mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Yasak Aşk

Paylaş
3:56
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1136 Bitrate: 320 kHz
Emanet Beden albümünün sonlarına yaklaşırken sözleri Günay Çoban a bestesi ise Mohammed Denebi ye ait Yasak Aşk a rastlıyoruz. Parça diğer şarkılarda olduğu gibi fazlasıyla duygusal ama sıkıcı değil dinleyenler muhakkak hak vereceklerdir müzikteki iniş çıkış, uyum çok hoş olmuş Aynur Aydın ın farklı, özgün bir tarzı olduğu gerçek bu şarkıda da bunu çok net görebiliyoruz.

Yasak Aşk şarkı sözleri

Her Taraf Gözlerin…
Ruhumda Dalgalar Gider Gelir
Sen Ve Ben Yok…
Kavuşmak Yok
Bir Yasak Aşkta Kaybolmuş Gibiyiz
Elimden Tut
Kalbimden Tut
Bu Girdap Alır Sürükler Bizi
Gönlünden Çöz Beni…
Ve Hapis Bir Kuş Gibi Şimdi Sal Hadi
Aşk Uçmak Istiyor
Bir Gizli Günah Gibi Yaşanmıyor
Vazgeçiş Yok
Hiç Dönüş Yok
Bir Yasak Aşkta Kaybolmuş Gibiyiz
Elimden Tut
Kalbimden Tut
Bu Girdap Alır Sürükler Bizi

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Yasak Aşk mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.