Aynur Aydın - Anlatma Bana mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Anlatma Bana

Paylaş
4:53
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 1846 Bitrate: 320 kHz
Geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanan Emanet Beden albümünün üzerindeki melankoli bulutları ne zaman dağılır derken sürekli bir tık fazla duygusal içerikle karşılaşıyoruz. Albümdeki en uzun parça olmaliderliğini elinde bulunduran Anlatma Bana nın sözleri ve müziği Habil Ceyhan imzası taşıyor. Albümdeki diğer melankolik çalışmalara nazaran sıkıcı olmamış yorumunu yapabiliriz ama yinede kurtarır mı tartışılır.

Anlatma Bana şarkı sözleri

Bugün yanımda sen olmalısın
Nasılsın diye sen sormalısın
Gördüğüm en kötü rüyayıbile
Bir tanem sen hayra yormalısın

Anlatma bana benden sonrasını
Ben yaşanmamış saydım senden sonrasını
Sensizken senle yaşadım yılları
Anlatma bana bensiz aşklarını

Ah kalbim gel otur konuşalım
Gece gündüz fark etmez buluşalım
Sonu nasıl olursa olsun aşkımızın
Ah yeter ki aynı kalpte buluşalım

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Anlatma Bana mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.