Aynur Aydın - Ninni (feat. Belçim Bilgin) mp3 indir müzik indir Aynur Aydın

Ninni (feat. Belçim Bilgin)

Paylaş
3:42
0:00
Tarih: 07.9.2016 Boyut: 0 bytes İndirilme: 385 Bitrate: 320 kHz
2016 yılında yayınlanan Emanet Beden albümünde Ninni isminde bir parça bizi karşılıyor. Sözleri Murat Güneş e bestesi ise Mohammed Denebi ait şarkı Belçim Bilgin düeti ile birlikte geliyor. İsmine yakışır bir tarzı olan parça aşırı sakin, kalp atış hızınızı düşürecek kadar yavaş... Dinlediğim ilk dakikadan itibaren Disney animasyonlarının müziklerini andırıyor farklı bir tonajı var bu durumda pop demek çokta doğru olmaz gibi geliyor.

Ninni (feat. Belçim Bilgin) şarkı sözleri

Bir veda yetse keşke bitirmeye
Bir defada unutabilse insan
Ne kazandık biz ne de kaybettik
Gördün mü bak tek galip aşk hep
Yapamazsın hayır diyemezsin
Geceler şahit sen bendin ben sendim
Tuzla buz olsa bile kalbimin yine de
Sevmeye gücü var

Çocukken öğrendiğimiz her masalın bize
Mutluluk sözü var
Bitemez böyle eee
Daha bebek aşk eee
Git unut beni öyle bir gücün varsa
Yeniden sev hadi o kadar kolaysa
Ne benimsin ne kendine aitsin
Gördün mü bak tek galip aşk hep

Faq

Şarkını nasıl indire bilirim ? Tüm şarkılar mp3 formatda sitede eklenmektedi. Şarkını cepten ve ya bilgisayardan indirmek için sadece kırmızı renkte oluşan ve üzerinde indir (download işaresi) yazılan butona tıklamak yeterlidir.

Şarkını nasıl dinleye bilirim ? Onlayn müzik dinlemek için mavi renkte oluşan ve üzerinde play ikonu olan butona tıklamak lazım. Tıkladıktan kısa bir ara sonra mp3 dosya hemen çalmaya başlar. Cep telefonlarda ise şarkı bir az geç seslene biler.

Şarkını çok beyendimse ? Aynur Aydın seçilen Ninni (feat. Belçim Bilgin) mp3 müzik parçasını beyendiyseniz, o zaman onu yukarıda görüntülenen sosial media ikonlarından birini seçmekle arkadaşlarınızla paylaşa ve ya fb yorum bıraka bilirsiniz.